Logo MotoMoto
0
Podnóżki
Akcesoria i części motocyklowe  /  Akcesoria  /  Podnóżki/podesty  /  Podnóżki  /  Zestaw podnóżków SW-Motech Evolution Honda BMW Triumph – Srebrny

Zestaw podnóżków SW-Motech Evolution Honda BMW Triumph – Srebrny

SW-MOTECH SW-MOTECH
Sztuka
SKU: SW-FRS.01.112.10401

151,05 € brutto

Poprzednia najniższa cena: 151,05 €.

Produkt dostępny na zamówienie

Produkt dostępny na zamówienie (3 – 45 dni) Więcej informacji

Zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejsze detale podnóżki EVO marki SW-MOTECH znacznie poprawiają przyczepność oraz stabilność, a tym samym komfort jazdy, niezależnie od warunków na drodze. Dzięki zastosowaniu koła zębatego podnóżki mogą być ustawione w aż 36 różnych pozycjach! Indywidualna regulacja wysokości oraz kąta pochylenia pozwala na optymalne dopasowanie do preferencji kierowcy. Nie czekaj i podaruj sobie odrobinę komfortu już dziś!

Masz pytania? Nie jesteś pewien, czy dana część będzie pasować? Zachęcamy do kontaktu - doradzimy i pomożemy w wyborze.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: SW-MOTECH Ernteweg 7-10 35282 Rauschenberg GERMANY [email protected] 49 (0) 64 25/81 68-050 www.sw-motech.com

Modele, do których pasuje ten produkt:

MarkaTypModelRocznik
BMWSeria FF650CS2002
BMWSeria FF650CS2003
BMWSeria FF650CS2004
BMWSeria FF650CS2005
HondaStreet/ SportCB500F2013
HondaStreet/ SportCB500F2014
HondaStreet/ SportCB500F2015
HondaStreet/ SportCB500F2016
HondaStreet/ SportCB500F2017
HondaStreet/ SportCB500F2018
HondaStreet/ SportCB500X2013
HondaStreet/ SportCB500X2014
HondaStreet/ SportCB500X2015
HondaStreet/ SportCB500X2016
HondaStreet/ SportCB500X2019
HondaStreet/ SportCB500X2020
HondaStreet/ SportCB500X2021
HondaStreet/ SportCB500X2022
HondaStreet/ SportCB500X2023
HondaStreet/ SportCB13002006
HondaStreet/ SportCB13002007
HondaStreet/ SportCB13002008
HondaStreet/ SportCB13002009
HondaStreet/ SportCB13002010
HondaStreet/ SportCB13002011
HondaStreet/ SportCB1300 S2005
HondaStreet/ SportCB1300 S2006
HondaStreet/ SportCB1300 S2007
HondaStreet/ SportCB1300 S2008
HondaStreet/ SportCB1300 S2009
HondaStreet/ SportCB1300 S2010
HondaStreet/ SportCB1300 S2011
HondaStreet/ SportCB1300 S2012
HondaStreet/ SportCB1300 S2013
HondaStreet/ SportCB1300 S2014
Wybierz swoją walutę / select your currency
EUR Euro