Logo MotoMoto
0
Filtry oleju
Akcesoria i części motocyklowe  /  Eksploatacja  /  Filtry  /  Filtry oleju  /  Filtr oleju HF138
[yith_wcwl_add_to_wishlist]
Share

Filtr oleju HF138

HifloFiltro HifloFiltro
Sztuka
SKU: HF-HF138

10,47 € brutto

Poprzednia najniższa cena: 10,47 €.

Produkt dostępny na stanie (1 – 2 dni) Więcej informacji

Filtr oleju HF138

Producent: Hiflofiltro

Zamiennik oryginalnego filtra Aprilia:
857187

Zamiennik oryginalnego filtra Kawasaki:
52010-S005

Zamiennik oryginalnego filtra Suzuki:
16510-03G00
16510-03G00-X07
16510-06B00
16510-06B01
16510-07J00
16510-34E00

Masz pytania? Nie jesteś pewien, czy dana część będzie pasować? Zachęcamy do kontaktu - doradzimy i pomożemy w wyborze.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: IMPORTER: Inter Cars S.A. ul. Swobodnia 35, 05-180 Swobodnia Poland [email protected] PRODUCENT: Bike Alert plc 30 Optima Park, Thames Road, Crayford, Kent DA1 4QX England [email protected]

Modele, do których pasuje ten produkt:

MarkaTypModelRocznik
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2004
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2005
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2006
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2007
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2008
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2009
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2010
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2011
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2012
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2013
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2014
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2015
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2016
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2017
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2018
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2019
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2020
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2021
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2022
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2023
SuzukiAdventure/Dual-SportDL650 V-Strom/Adventure/X/XT2024
SuzukiAdventure/Dual-SportDL800 V-Strom/Adventrure/Touring2024
SuzukiAdventure/Dual-SportDL800DE V-Strom/ V-Strom Adventure2023
SuzukiAdventure/Dual-SportDL800DE V-Strom/ V-Strom Adventure2024
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2004
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2005
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2006
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2007
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2008
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2009
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2010
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2011
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2012
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2014
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2015
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2016
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2018
SuzukiAdventure/Dual-SportDL1000 V-Strom / V-Strom 1000 XT2019
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2005
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2006
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2007
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2008
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2009
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2010
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2011
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2012
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2013
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2014
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2015
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2016
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2017
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2018
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2019
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2020
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2021
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2022
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2023
SuzukiCruiserC50/Black/B.O.S.S/Limited/T Boulevard2024
SuzukiCruiserC90/B.O.S.S/T Boulevard2013
SuzukiCruiserC90/B.O.S.S/T Boulevard2014
SuzukiCruiserC90/B.O.S.S/T Boulevard2015
SuzukiCruiserC90/B.O.S.S/T Boulevard2016
SuzukiCruiserC90/B.O.S.S/T Boulevard2017
SuzukiCruiserC90/B.O.S.S/T Boulevard2018
SuzukiCruiserC90/B.O.S.S/T Boulevard2019
SuzukiCruiserC90/C90T Black/Boulevard2005
SuzukiCruiserC90/C90T Black/Boulevard2006
SuzukiCruiserC90/C90T Black/Boulevard2007
SuzukiCruiserC90/C90T Black/Boulevard2008
SuzukiCruiserC90/C90T Black/Boulevard2009
SuzukiCruiserC109R/RT Boulevard2008
SuzukiCruiserC109R/RT Boulevard2009
SuzukiCruiserC109R/RT Boulevard2010
SuzukiCruiserC109R/RT Boulevard2011
SuzukiCruiserC109R/RT Boulevard2012
SuzukiCruiserC800 Intruder2005
SuzukiCruiserC800 Intruder2006
SuzukiCruiserC800 Intruder2007
SuzukiCruiserC800 Intruder2008
SuzukiCruiserC800 Intruder2009
SuzukiCruiserC800 Intruder2010
SuzukiCruiserC800 Intruder2011
SuzukiCruiserC800 Intruder2012
SuzukiCruiserC800 Intruder2013
SuzukiCruiserC800 Intruder2014
SuzukiCruiserC800 Intruder2015
SuzukiCruiserC800 Intruder2016
SuzukiCruiserC800 Intruder2017
SuzukiCruiserC800 Intruder2018
SuzukiCruiserC800 Intruder2019
SuzukiCruiserC800 Intruder2020
SuzukiCruiserC800 Intruder2021
SuzukiCruiserC800 Intruder2022
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2005
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2006
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2007
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2008
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2009
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2010
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2011
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2012
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2013
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2014
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2015
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2016
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2017
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2018
SuzukiCruiserM50 Boulevard/Black2019
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2006
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2007
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2008
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2009
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2010
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2011
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2012
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2013
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2014
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2015
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2016
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2017
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2018
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2019
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2020
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2021
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2022
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2023
SuzukiCruiserM109R/B.O.S.S. Boulevard2024
SuzukiCruiserM109R2 Boulevard2008
SuzukiCruiserM109R2 Boulevard2009
SuzukiCruiserM109R2 Boulevard2010
SuzukiCruiserM800 Intruder2005
SuzukiCruiserM800 Intruder2006
SuzukiCruiserM800 Intruder2007
SuzukiCruiserM800 Intruder2008
SuzukiCruiserM800 Intruder2009
SuzukiCruiserM800 Intruder2010
SuzukiCruiserM800 Intruder2011
SuzukiCruiserM800 Intruder2012
SuzukiCruiserM800 Intruder2013
SuzukiCruiserM800 Intruder2014
SuzukiCruiserM800 Intruder2015
SuzukiCruiserM800 Intruder2016
SuzukiCruiserM800 Intruder2017
SuzukiCruiserM800 Intruder2018
SuzukiCruiserM800 Intruder2019
SuzukiCruiserS50 Boulevard2005
SuzukiCruiserS50 Boulevard2006
SuzukiCruiserS50 Boulevard2007
SuzukiCruiserS50 Boulevard2008
SuzukiCruiserS50 Boulevard2009
SuzukiCruiserS83 Boulevard2005
SuzukiCruiserS83 Boulevard2006
SuzukiCruiserS83 Boulevard2007
SuzukiCruiserS83 Boulevard2008
SuzukiCruiserS83 Boulevard2009
SuzukiCruiserVL800 Intruder Volusia2001
SuzukiCruiserVL800 Intruder Volusia2002
SuzukiCruiserVL800 Intruder Volusia2003
SuzukiCruiserVL800 Intruder Volusia2004
SuzukiCruiserVL1500LC Intruder1998
SuzukiCruiserVL1500LC Intruder1999
SuzukiCruiserVL1500LC Intruder2000
SuzukiCruiserVL1500LC Intruder2001
SuzukiCruiserVL1500LC Intruder2002
SuzukiCruiserVL1500LC Intruder2003
SuzukiCruiserVL1500LC Intruder2004
SuzukiCruiserVS600 Intruder1995
SuzukiCruiserVS600 Intruder1996
SuzukiCruiserVS600 Intruder1997
SuzukiCruiserVS600 Intruder1998
SuzukiCruiserVS800 Intruder1995
SuzukiCruiserVS800 Intruder1996
SuzukiCruiserVS800 Intruder1997
SuzukiCruiserVS800 Intruder1998
SuzukiCruiserVS800 Intruder1999
SuzukiCruiserVS800 Intruder2000
SuzukiCruiserVS800 Intruder2001
SuzukiCruiserVS800 Intruder2002
SuzukiCruiserVS800 Intruder2003
SuzukiCruiserVS800 Intruder2004
SuzukiCruiserVS1400 Intruder1995
SuzukiCruiserVS1400 Intruder1996
SuzukiCruiserVS1400 Intruder1997
SuzukiCruiserVS1400 Intruder1998
SuzukiCruiserVS1400 Intruder1999
SuzukiCruiserVS1400 Intruder2000
SuzukiCruiserVS1400 Intruder2001
SuzukiCruiserVS1400 Intruder2002
SuzukiCruiserVS1400 Intruder2003
SuzukiCruiserVS1400 Intruder2004
SuzukiCruiserVZ800 Marauder1997
SuzukiCruiserVZ800 Marauder1998
SuzukiCruiserVZ800 Marauder1999
SuzukiCruiserVZ800 Marauder2000
SuzukiCruiserVZ800 Marauder2001
SuzukiCruiserVZ800 Marauder2002
SuzukiCruiserVZ800 Marauder2003
SuzukiCruiserVZ800 Marauder2004
SuzukiCruiserVZR/M1800R2 Intruder2008
SuzukiCruiserVZR/M1800R2 Intruder2009
SuzukiCruiserVZR/M1800R2 Intruder2010
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2006
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2007
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2008
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2009
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2010
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2011
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2012
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2013
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2014
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2015
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2016
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2017
SuzukiCruiserVZR/M1800R Intruder2018
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit1997
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit1998
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit1999
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit2000
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit2001
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit2002
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit2003
SuzukiStreet/SportGSF600S Bandit1995
SuzukiStreet/SportGSF600S Bandit1996
SuzukiStreet/SportGSF600S Bandit1997
SuzukiStreet/SportGSF600S Bandit1998
SuzukiStreet/SportGSF600S Bandit1999
SuzukiStreet/SportGSF600S Bandit2000
SuzukiStreet/SportGSF600S Bandit2001
SuzukiStreet/SportGSF600S Bandit2002
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit1997
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit1998
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit1999
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2000
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2001
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2002
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2003
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2004
SuzukiStreet/SportSV6501999
SuzukiStreet/SportSV6502000
SuzukiStreet/SportSV6502001
SuzukiStreet/SportSV6502002
SuzukiStreet/SportSV6502003
SuzukiStreet/SportSV6502004
SuzukiStreet/SportSV6502005
SuzukiStreet/SportSV6502006
SuzukiStreet/SportSV6502016
SuzukiStreet/SportSV6502017
SuzukiStreet/SportSV6502018
SuzukiStreet/SportSV6502019
SuzukiStreet/SportSV6502020
SuzukiStreet/SportSV6502021
SuzukiStreet/SportSV6502022
SuzukiStreet/SportSV6502023
SuzukiStreet/SportSV6502024
SuzukiStreet/SportSV10002003
SuzukiStreet/SportSV10002004
SuzukiTouring/Sport-TouringGSF1250S Bandit2007
SuzukiTouring/Sport-TouringGSF1250S Bandit2008
SuzukiTouring/Sport-TouringGSF1250S Bandit2009
SuzukiTouring/Sport-TouringGSF1250S Bandit2010
SuzukiTouring/Sport-TouringGSF1250S Bandit2016
Wybierz swoją walutę / select your currency
EUR Euro