Logo MotoMoto
0
Nakładki dźwigni biegów/hamulca
Akcesoria i części motocyklowe  /  Akcesoria  /  Nakładki dźwigni biegów/hamulca  /  Osłona dźwigni SW-Motech Triumph Street Triple 765 R S 19 Czarna
[yith_wcwl_add_to_wishlist]
Share

Osłona dźwigni SW-Motech Triumph Street Triple 765 R S 19 Czarna

SW-MOTECH SW-MOTECH
Sztuka
SKU: SW-LVG.11.964.11000/B

141,74 € brutto

Poprzednia najniższa cena: 141,74 €.

Produkt dostępny na zamówienie

Produkt dostępny na zamówienie (3 – 45 dni) Więcej informacji

Osłony dźwigni SW-MOTECH z dodatkowymi osłonami przeciwwiatrowymi łączą sportowy wygląd z praktyczną ochroną motocykla i kierowcy. Wykonane z czarnego, anodyzowanego aluminium, przyciągają wzrok nowoczesnym designem i jednocześnie skutecznie zabezpieczają dźwignie hamulca oraz sprzęgła. Ich historia sięga torów wyścigowych, gdzie pełniły rolę ochronną podczas upadków – dziś są atrakcyjnym dodatkiem dla motocyklistów świadomych swojego stylu i dbających o bezpieczeństwo.

Do zestawu dołączono osłony przeciwwiatrowe wykonane z odpornego na uderzenia, czarnego tworzywa sztucznego, które zwiększają ochronę dłoni i kierownicy, chroniąc zarówno przed wiatrem, jak i skutkami ewentualnych kolizji. Montaż odbywa się bezpośrednio na osłonach dźwigni za pomocą dwóch śrub znajdujących się w komplecie, co sprawia, że instalacja jest szybka i prosta.

Elementy zostały wykonane z wysokiej jakości, kutego aluminium z frezowanymi powierzchniami, co gwarantuje trwałość i solidność. Mocuje się je na końcach kierownicy, a dołączone śruby zostały dopasowane do konkretnego modelu motocykla, zapewniając idealne spasowanie. Całość stanowi skuteczną ochronę przed wiatrem, uderzeniami i uszkodzeniami podczas upadku, jednocześnie nadając motocyklowi dynamiczny i sportowy charakter.

Pasuje do Street Triple 660S/765R/765S z roczników 17-23.

Masz pytania? Nie jesteś pewien, czy dana część będzie pasować? Zachęcamy do kontaktu - doradzimy i pomożemy w wyborze.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: SW-MOTECH Ernteweg 7-10 35282 Rauschenberg GERMANY [email protected] 49 (0) 64 25/81 68-050 www.sw-motech.com

Modele, do których pasuje ten produkt:

MarkaTypModelRocznik
TriumphCruiserWszystkieWszystkie
TriumphCruiserAdventurer 900Wszystkie
TriumphCruiserAdventurer 9001996
TriumphCruiserAdventurer 9001997
TriumphCruiserAdventurer 9001998
TriumphCruiserAdventurer 9001999
TriumphCruiserAdventurer 9002000
TriumphCruiserAdventurer 9002001
TriumphCruiserAdventurer 9002002
TriumphCruiserAmericaWszystkie
TriumphCruiserAmerica2002
TriumphCruiserAmerica2003
TriumphCruiserAmerica2004
TriumphCruiserAmerica2005
TriumphCruiserAmerica2006
TriumphCruiserAmerica2007
TriumphCruiserAmerica2008
TriumphCruiserAmerica2009
TriumphCruiserAmerica2010
TriumphCruiserAmerica2011
TriumphCruiserAmerica2012
TriumphCruiserAmerica2013
TriumphCruiserAmerica2014
TriumphCruiserAmerica2015
TriumphCruiserAmerica2016
TriumphCruiserBonnevilleWszystkie
TriumphCruiserBonneville2001
TriumphCruiserBonneville2002
TriumphCruiserBonneville2003
TriumphCruiserBonneville2004
TriumphCruiserBonneville2005
TriumphCruiserBonneville2006
TriumphCruiserBonneville2007
TriumphCruiserBonneville2008
TriumphCruiserBonneville2009
TriumphCruiserBonneville2010
TriumphCruiserBonneville2011
TriumphCruiserBonneville2012
TriumphCruiserBonneville2013
TriumphCruiserBonneville2014
TriumphCruiserBonneville2015
TriumphCruiserBonneville BobberWszystkie
TriumphCruiserBonneville Bobber2017
TriumphCruiserBonneville Bobber2018
TriumphCruiserBonneville Bobber2019
TriumphCruiserBonneville Bobber2020
TriumphCruiserBonneville Bobber2021
TriumphCruiserBonneville Bobber2022
TriumphCruiserBonneville Bobber2023
TriumphCruiserBonneville Bobber2024
TriumphCruiserBonneville Bobber2025
TriumphCruiserBonneville Bobber BlackWszystkie
TriumphCruiserBonneville Bobber Black2018
TriumphCruiserBonneville Bobber Black2019
TriumphCruiserBonneville Bobber Black2020
TriumphCruiserBonneville Bobber Black2021
TriumphCruiserBonneville SEWszystkie
TriumphCruiserBonneville SE2007
TriumphCruiserBonneville SE2008
TriumphCruiserBonneville SE2009
TriumphCruiserBonneville SE2010
TriumphCruiserBonneville SE2011
TriumphCruiserBonneville SE2012
TriumphCruiserBonneville SE2013
TriumphCruiserBonneville SE2014
TriumphCruiserBonneville SpeedmasterWszystkie
TriumphCruiserBonneville Speedmaster2018
TriumphCruiserBonneville Speedmaster2019
TriumphCruiserBonneville Speedmaster2020
TriumphCruiserBonneville Speedmaster2021
TriumphCruiserBonneville Speedmaster2022
TriumphCruiserBonneville Speedmaster2023
TriumphCruiserBonneville Speedmaster2024
TriumphCruiserBonneville Speedmaster2025
TriumphCruiserBonneville T100Wszystkie
TriumphCruiserBonneville T1002001
TriumphCruiserBonneville T1002002
TriumphCruiserBonneville T1002003
TriumphCruiserBonneville T1002004
TriumphCruiserBonneville T1002005
TriumphCruiserBonneville T1002006
TriumphCruiserBonneville T1002007
TriumphCruiserBonneville T1002008
TriumphCruiserBonneville T1002009
TriumphCruiserBonneville T1002010
TriumphCruiserBonneville T1002011
TriumphCruiserBonneville T1002012
TriumphCruiserBonneville T1002013
TriumphCruiserBonneville T1002014
TriumphCruiserBonneville T1002015
TriumphCruiserBonneville T1002016
TriumphCruiserBonneville T1002017
TriumphCruiserBonneville T1002018
TriumphCruiserBonneville T1002019
TriumphCruiserBonneville T1002020
TriumphCruiserBonneville T1002021
TriumphCruiserBonneville T1002022
TriumphCruiserBonneville T1002023
TriumphCruiserBonneville T1002024
TriumphCruiserBonneville T1002025
TriumphCruiserBonneville T120Wszystkie
TriumphCruiserBonneville T1202016
TriumphCruiserBonneville T1202017
TriumphCruiserBonneville T1202018
TriumphCruiserBonneville T1202019
TriumphCruiserBonneville T1202020
TriumphCruiserBonneville T1202021
TriumphCruiserBonneville T1202022
TriumphCruiserBonneville T1202023
TriumphCruiserBonneville T1202024
TriumphCruiserBonneville T1202025
TriumphCruiserLegend TTWszystkie
TriumphCruiserLegend TT1999
TriumphCruiserLegend TT2000
TriumphCruiserLegend TT2001
TriumphCruiserLegend TT2002
TriumphCruiserRocket IIIWszystkie
TriumphCruiserRocket III2004
TriumphCruiserRocket III2005
TriumphCruiserRocket III2006
TriumphCruiserRocket III2007
TriumphCruiserRocket III2008
TriumphCruiserRocket III2009
TriumphCruiserScramblerWszystkie
TriumphCruiserScrambler2006
TriumphCruiserScrambler2007
TriumphCruiserScrambler2008
TriumphCruiserScrambler2009
TriumphCruiserScrambler2010
TriumphCruiserScrambler2011
TriumphCruiserScrambler2012
TriumphCruiserScrambler2013
TriumphCruiserScrambler2014
TriumphCruiserScrambler2015
TriumphCruiserScrambler2016
TriumphCruiserScrambler2017
TriumphCruiserSpeedmasterWszystkie
TriumphCruiserSpeedmaster2003
TriumphCruiserSpeedmaster2004
TriumphCruiserSpeedmaster2005
TriumphCruiserSpeedmaster2006
TriumphCruiserSpeedmaster2007
TriumphCruiserSpeedmaster2008
TriumphCruiserSpeedmaster2009
TriumphCruiserSpeedmaster2010
TriumphCruiserSpeedmaster2011
TriumphCruiserSpeedmaster2012
TriumphCruiserSpeedmaster2013
TriumphCruiserSpeedmaster2014
TriumphCruiserSpeedmaster2015
TriumphCruiserSpeedmaster2016
TriumphCruiserStreet TwinWszystkie
TriumphCruiserStreet Twin2016
TriumphCruiserStreet Twin2017
TriumphCruiserStreet Twin2018
TriumphCruiserStreet Twin2019
TriumphCruiserStreet Twin2020
TriumphCruiserThruxtonWszystkie
TriumphCruiserThruxton2004
TriumphCruiserThruxton2005
TriumphCruiserThruxton2006
TriumphCruiserThruxton2007
TriumphCruiserThruxton2008
TriumphCruiserThruxton2009
TriumphCruiserThruxton2010
TriumphCruiserThruxton2011
TriumphCruiserThruxton2012
TriumphCruiserThruxton2013
TriumphCruiserThunderbirdWszystkie
TriumphCruiserThunderbird1995
TriumphCruiserThunderbird1996
TriumphCruiserThunderbird1997
TriumphCruiserThunderbird1998
TriumphCruiserThunderbird1999
TriumphCruiserThunderbird2000
TriumphCruiserThunderbird2001
TriumphCruiserThunderbird2002
TriumphCruiserThunderbird2003
TriumphCruiserThunderbird2010
TriumphCruiserThunderbird2011
TriumphCruiserThunderbird2012
TriumphCruiserThunderbird2013
TriumphCruiserThunderbird2014
TriumphCruiserThunderbird2015
TriumphCruiserThunderbird2016
TriumphCruiserThunderbird2017
TriumphCruiserThunderbird2018
TriumphCruiserThunderbird SportWszystkie
TriumphCruiserThunderbird Sport1998
TriumphCruiserThunderbird Sport1999
TriumphCruiserThunderbird Sport2000
TriumphCruiserThunderbird Sport2001
TriumphCruiserThunderbird Sport2002
TriumphCruiserThunderbird Sport2003
TriumphCruiserThunderbird StormWszystkie
TriumphCruiserThunderbird Storm2011
TriumphCruiserThunderbird Storm2012
TriumphCruiserThunderbird Storm2013
TriumphCruiserThunderbird Storm2014
TriumphCruiserThunderbird Storm2015
TriumphCruiserThunderbird Storm2016
TriumphCruiserThunderbird Storm2017
TriumphCruiserThunderbird Storm2018
TriumphCruiserTrident T900Wszystkie
TriumphCruiserTrident T9001995
TriumphCruiserTrident T9001996
TriumphCruiserTrident T9001997
TriumphCruiserTrident T9001998
TriumphTouring/Sport-TouringWszystkieWszystkie
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 800/XC/XCX/XCX LowWszystkie
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 800/XC/XCX/XCX Low2011
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 800/XC/XCX/XCX Low2012
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 800/XC/XCX/XCX Low2013
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 800/XC/XCX/XCX Low2014
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 800/XC/XCX/XCX Low2015
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 800/XC/XCX/XCX Low2016
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 800XR/XRXWszystkie
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 800XR/XRX2016
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 850 SportWszystkie
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 850 Sport2021
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 850 Sport2022
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 850 Sport2023
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 850 Sport2024
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 850 Sport2025
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 900Wszystkie
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 9002020
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 9002021
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 9002022
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 9002023
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 9002024
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 1200Wszystkie
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 12002022
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 12002023
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 12002024
TriumphTouring/Sport-TouringTiger 12002025
TriumphTouring/Sport-TouringTiger Explorer 1200/XCWszystkie
TriumphTouring/Sport-TouringTiger Explorer 1200/XC2012
TriumphTouring/Sport-TouringTiger Explorer 1200/XC2013
TriumphTouring/Sport-TouringTiger Explorer 1200/XC2014
TriumphTouring/Sport-TouringTiger Explorer 1200/XC2015
TriumphTouring/Sport-TouringTiger Sport 660Wszystkie
TriumphTouring/Sport-TouringTiger Sport 6602022
TriumphTouring/Sport-TouringTiger Sport 6602023
TriumphTouring/Sport-TouringTiger Sport 6602024
TriumphTouring/Sport-TouringTiger Sport 6602025
TriumphTouring/Sport-TouringTrophy/SE1200Wszystkie
TriumphTouring/Sport-TouringTrophy/SE12002013
TriumphTouring/Sport-TouringTrophy/SE12002014
TriumphTouring/Sport-TouringTrophy/SE12002015
TriumphTouring/Sport-TouringTrophy/SE12002016
TriumphTouring/Sport-TouringTrophy/SE12002017
Wybierz swoją walutę / select your currency
EUR Euro