Logo MotoMoto
0
Owiewki / Batwingi / Czachy
Akcesoria i części motocyklowe  /  Akcesoria  /  Szyby / owiewki  /  Owiewki / Batwingi / Czachy  /  Owiewki / Batwingi / Czachy  /  Owiewka Flyscreen N2532 – National Cycle
[yith_wcwl_add_to_wishlist]
Share

Owiewka Flyscreen N2532 – National Cycle

National Cycle National Cycle
Sztuka
SKU: N2532

167,57 € brutto

Poprzednia najniższa cena: 167,57 €.

Na stanie

Produkt dostępny na stanie (1 – 2 dni) Więcej informacji

Owiewka FLYSCREEN N2532

Producent – NATIONAL CYCLE

– wykonana z akrylu wzmacnianego
– idealnie dopasowana do motocykla
– chromowane wykończenie
– możliwość regulacji pochylenia
– głównie polecana do motocykli typu Power Cruiser
– mocowana do lag

Kolor: lekko dymiony

Wymiary:
– wysokość od wcięcia na lampę 23cm
– szerokość w najszerszym miejscu  25cm

Masz pytania? Nie jesteś pewien, czy dana część będzie pasować? Zachęcamy do kontaktu - doradzimy i pomożemy w wyborze.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: Polkom Wojciech Hause ul. Poznańska 281, 05-850 Ołtarzew Polska [email protected] www.motomoto.pl

Modele, do których pasuje ten produkt:

MarkaTypModelRocznik
BMWSeria RR100M Mystic1995
HondaCruiserVT750DC Shadow Spirit/Black Widow2001
HondaCruiserVT750DC Shadow Spirit/Black Widow2002
HondaCruiserVT750DC Shadow Spirit/Black Widow2003
HondaCruiserVT750DC Shadow Spirit/Black Widow2004
HondaCruiserVT750DC Shadow Spirit/Black Widow2005
HondaCruiserVT750DC Shadow Spirit/Black Widow2006
HondaCruiserVT750DC Shadow Spirit/Black Widow2007
HondaStreet/ SportCB500 Nighthawk1997
HondaStreet/ SportCB500 Nighthawk1998
HondaStreet/ SportCB500 Nighthawk1999
HondaStreet/ SportCB500 Nighthawk2000
HondaStreet/ SportCB500 Nighthawk2001
HondaStreet/ SportCB500 Nighthawk2002
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk1995
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk1996
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk1997
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk1998
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk1999
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk2000
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk2001
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk2002
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk2003
HondaStreet/ SportCB10001995
HondaStreet/ SportCB10001996
HondaStreet/ SportCB10001997
HondaStreet/ SportCB10001998
HondaStreet/ SportCBF5002004
KawasakiCruiser451 Eliminator2024
KawasakiCruiser451 Eliminator2025
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator1997
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator1998
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator1999
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2000
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2001
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2002
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2003
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2004
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2005
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2006
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2007
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2008
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2009
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator1995
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator1996
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator1997
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator1998
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator1999
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator2000
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator2001
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator2002
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator2003
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD1996
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD1997
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD1998
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD1999
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD2000
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD2001
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD2002
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD2003
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD2004
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD2005
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD2006
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD2007
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD2008
KawasakiCruiserEN500C Vulcan LTD2009
KawasakiCruiserEliminator 5002024
KawasakiCruiserEliminator 5002025
KawasakiCruiserVN750 Vulcan1995
KawasakiCruiserVN750 Vulcan1996
KawasakiCruiserVN750 Vulcan1997
KawasakiCruiserVN750 Vulcan1998
KawasakiCruiserVN750 Vulcan1999
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2000
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2001
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2002
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2003
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2004
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2005
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2006
KawasakiCruiserZL600 Eliminator1995
KawasakiCruiserZL600 Eliminator1996
KawasakiStreet/SportER-51997
KawasakiStreet/SportER-51998
KawasakiStreet/SportER-51999
KawasakiStreet/SportER-52000
KawasakiStreet/SportER-52001
KawasakiStreet/SportER-52002
KawasakiStreet/SportER-52003
KawasakiStreet/SportER-52004
KawasakiStreet/SportER-52005
KawasakiStreet/SportER-52006
KawasakiStreet/SportZR-71999
KawasakiStreet/SportZR-72000
KawasakiStreet/SportZR-72001
KawasakiStreet/SportZR550 Zephyr1995
KawasakiStreet/SportZR550 Zephyr1996
KawasakiStreet/SportZR550 Zephyr1997
KawasakiStreet/SportZR550 Zephyr1998
KawasakiStreet/SportZR550 Zephyr1999
KawasakiStreet/SportZR750 Zephyr1995
KawasakiStreet/SportZR750 Zephyr1996
KawasakiStreet/SportZR750 Zephyr1997
KawasakiStreet/SportZR750 Zephyr1998
KawasakiStreet/SportZR750 Zephyr1999
KawasakiStreet/SportZR1100 Zephyr1995
KawasakiStreet/SportZR1100 Zephyr1996
KawasakiStreet/SportZR1100 Zephyr1997
KawasakiStreet/SportZRX11002000
KawasakiStreet/SportZRX11002001
TriumphCruiserTrident T9001995
TriumphCruiserTrident T9001996
TriumphCruiserTrident T9001997
TriumphCruiserTrident T9001998
YamahaCruiserXV125 Virago1997
YamahaCruiserXV125 Virago1998
YamahaCruiserXV125 Virago1999
YamahaCruiserXV125 Virago2000
YamahaCruiserXV125 Virago2001
YamahaCruiserXV125 Virago2002
YamahaCruiserXV125 Virago2003
YamahaCruiserXV125 Virago2004
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 661995
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 661996
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 661997
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 661998
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 661999
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662000
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662001
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662002
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662003
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662004
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662005
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662006
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662007
YamahaCruiserXV535 Special Virago1995
YamahaCruiserXV535 Special Virago1996
YamahaCruiserXV535 Special Virago1997
YamahaCruiserXV535 Special Virago1998
YamahaCruiserXV535 Special Virago1999
YamahaCruiserXV535 Special Virago2000
YamahaCruiserXV535 Special Virago2001
YamahaCruiserXV535 Special Virago2002
YamahaCruiserXV535 Special Virago2003
YamahaCruiserXV750 Virago1995
YamahaCruiserXV750 Virago1996
YamahaCruiserXV750 Virago1997
YamahaCruiserXV750 Virago1998
YamahaCruiserXV1000/1100 Virago1995
YamahaCruiserXV1000/1100 Virago1996
YamahaCruiserXV1000/1100 Virago1997
YamahaCruiserXV1000/1100 Virago1998
YamahaCruiserXV1000/1100 Virago1999
YamahaCruiserXV1100 Special Virago1996
YamahaCruiserXV1100 Special Virago1997
YamahaCruiserXVS125 Drag Star2000
YamahaCruiserXVS125 Drag Star2001
YamahaCruiserXVS125 Drag Star2002
YamahaCruiserXVS250 Drag Star2001
YamahaCruiserXVS250 Drag Star2002
YamahaCruiserXVS250 V Star2008
YamahaCruiserXVS250 V Star2009
YamahaCruiserXVS250 V Star2010
YamahaCruiserXVS250 V Star2011
YamahaCruiserXVS250 V Star2012
YamahaCruiserXVS250 V Star2013
YamahaCruiserXVS250 V Star2014
YamahaCruiserXVS250 V Star2015
YamahaCruiserXVS250 V Star2016
YamahaCruiserXVS250 V Star2017
YamahaCruiserXVS250 V Star2018
YamahaCruiserXVS250 V Star2019
YamahaCruiserXVS250 V Star2020
YamahaCruiserXVS250 V Star2021
YamahaCruiserXVS250 V Star2022
YamahaCruiserXVS250 V Star2023
YamahaCruiserXVS250 V Star2024
YamahaStreet/SportFZX750 Fazer1995
YamahaStreet/SportSR1251999
YamahaStreet/SportSR1252000
YamahaStreet/SportSR1252001
YamahaStreet/SportSR1252002
YamahaStreet/SportSR1252003
YamahaStreet/SportSR5001995
YamahaStreet/SportSR5001996
YamahaStreet/SportSR5001997
YamahaStreet/SportSR5001998
YamahaStreet/SportSR5001999
YamahaStreet/SportXJ600N1997
YamahaStreet/SportXJ600N1998
YamahaStreet/SportXJ600N1999
YamahaStreet/SportXJ600N2000
YamahaStreet/SportXJ600N2001
YamahaStreet/SportXJ600N2002
Wybierz swoją walutę / select your currency
EUR Euro