Logo MotoMoto
0
Owiewki / Batwingi / Czachy
Akcesoria i części motocyklowe  /  Akcesoria  /  Szyby / owiewki  /  Owiewki / Batwingi / Czachy  /  Owiewki / Batwingi / Czachy  /  Szyba/Owiewka StreetShield™ Uniwersalna Szybki Montaż 7/8″
[yith_wcwl_add_to_wishlist]
Share

Szyba/Owiewka StreetShield™ Uniwersalna Szybki Montaż 7/8″

National Cycle National Cycle
Sztuka
SKU: N25010

779,00 zł brutto

Poprzednia najniższa cena: 779,00 zł.

Na stanie

Produkt dostępny na stanie (1 – 2 dni) Więcej informacji

  • Owiewka Street Shield™ wyposażona w stabilny, 4-punktowy system mocowania – do kierownicy za pomocą opatentowanych uchwytów QuickSet™ oraz do górnych lag widelca przy użyciu obejm

  • W zestawie komplet mocowań pasujący do kierownic o średnicy 7/8″ (22 mm)

  • Opatentowany system No-Hole Ballsocket™ zapewnia szeroki zakres regulacji, a płytkie wycięcie na reflektor sprawia, że owiewka pasuje do starszych i nowszych modeli motocykli

  • Doskonały stosunek jakości do ceny – idealny wybór dla motocyklistów szukających większej ochrony przed wiatrem niż w modelu Deflector Screen

  • Wtryskiwany poliwęglan pokryty powłoką Quantum® Hardcoating – gwarantuje wysoką odporność na zarysowania i trwałość przez wiele sezonów

DANE PRODUKTU: N25010

Wysokość: 43,2 cm (17.00 in)

mierzona jest od wcięcia nad lampą do środka górnej krawędzi szyby

Szerokość: 40,6 cm (16.00 in)

mierzona jest od tyłu szyby w jej najszerszym miejscu

Kolor: Przeźroczysta
Grubość: 3 mm

Masz pytania? Nie jesteś pewien, czy dana część będzie pasować? Zachęcamy do kontaktu - doradzimy i pomożemy w wyborze.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: Polkom Wojciech Hause ul. Poznańska 281, 05-850 Ołtarzew Polska [email protected] www.motomoto.pl

Modele, do których pasuje ten produkt:

MarkaTypModelRocznik
BMWSeria RR100M Mystic1995
BMWSeria RR850R1996
BMWSeria RR850R1997
BMWSeria RR850R1998
BMWSeria RR850R1999
BMWSeria RR850R2000
BMWSeria RR850R2001
BMWSeria RR1100R Roadster1995
BMWSeria RR1100R Roadster1996
BMWSeria RR1100R Roadster1997
DucatiMonsterM600/620IE Monster1995
DucatiMonsterM600/620IE Monster1996
DucatiMonsterM600/620IE Monster1997
DucatiMonsterM600/620IE Monster1998
DucatiMonsterM600/620IE Monster1999
DucatiMonsterM600/620IE Monster2000
DucatiMonsterM600/620IE Monster2001
DucatiMonsterM600/620IE Monster2002
DucatiMonsterM620 Dark Monster2004
DucatiMonsterM620 Monster Single Disk2004
DucatiMonsterM750/750IE Monster1996
DucatiMonsterM750/750IE Monster1997
DucatiMonsterM750/750IE Monster1998
DucatiMonsterM750/750IE Monster1999
DucatiMonsterM750/750IE Monster2000
DucatiMonsterM750/750IE Monster2001
DucatiMonsterM750/750IE Monster2002
DucatiMonsterM800IE Monster2003
DucatiMonsterM800IE Monster2004
DucatiMonsterM900 Monster/S41995
DucatiMonsterM900 Monster/S41996
DucatiMonsterM900 Monster/S41997
DucatiMonsterM900 Monster/S41998
DucatiMonsterM900 Monster/S41999
DucatiMonsterM900 Monster/S42000
DucatiMonsterM900 Monster/S42001
DucatiMonsterM900 Monster/S42002
DucatiMonsterM1000IE Monster2002
DucatiMonsterM1000IE Monster2003
DucatiScramblerScrambler Classic2015
DucatiScramblerScrambler Classic2016
DucatiScramblerScrambler Classic2017
DucatiScramblerScrambler Classic2018
DucatiScramblerScrambler Classic2019
DucatiScramblerScrambler Classic2020
DucatiScramblerScrambler Icon2015
DucatiScramblerScrambler Icon2016
DucatiScramblerScrambler Icon2017
DucatiScramblerScrambler Icon2018
DucatiScramblerScrambler Icon2019
DucatiScramblerScrambler Icon2020
DucatiScramblerScrambler Icon2021
DucatiScramblerScrambler Icon2022
DucatiScramblerScrambler Icon Dark2020
DucatiScramblerScrambler Icon Dark2021
DucatiScramblerScrambler Icon Dark2022
DucatiScramblerScrambler Sixty22016
DucatiScramblerScrambler Sixty22017
DucatiScramblerScrambler Sixty22018
DucatiScramblerScrambler Sixty22019
DucatiScramblerScrambler Sixty22020
DucatiScramblerScrambler Sixty22021
DucatiScramblerScrambler Urban Enduro2015
DucatiScramblerScrambler Urban Enduro2016
Harley-DavidsonStreetStreet 5002014
Harley-DavidsonStreetStreet 5002015
Harley-DavidsonStreetStreet 5002016
Harley-DavidsonStreetStreet 5002017
Harley-DavidsonStreetStreet 5002018
Harley-DavidsonStreetStreet 5002019
Harley-DavidsonStreetStreet 5002020
Harley-DavidsonStreetStreet 7502014
Harley-DavidsonStreetStreet 7502015
Harley-DavidsonStreetStreet 7502016
Harley-DavidsonStreetStreet 7502017
Harley-DavidsonStreetStreet 7502018
Harley-DavidsonStreetStreet 7502019
Harley-DavidsonStreetStreet 7502020
HondaAdventure/Dual-SportSLR6501997
HondaAdventure/Dual-SportXR650L1995
HondaAdventure/Dual-SportXR650L1996
HondaAdventure/Dual-SportXR650L1997
HondaAdventure/Dual-SportXR650L1998
HondaAdventure/Dual-SportXR650L1999
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2000
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2001
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2002
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2003
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2004
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2005
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2006
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2007
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2008
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2009
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2010
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2011
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2012
HondaAdventure/Dual-SportXR650L2013
HondaCruiserVT125 Shadow2000
HondaCruiserVT125 Shadow2001
HondaCruiserVT125 Shadow2002
HondaCruiserVT125 Shadow2004
HondaCruiserVT125 Shadow2005
HondaCruiserVT125 Shadow2007
HondaStreet/ SportCA125 Rebel1996
HondaStreet/ SportCA125 Rebel1997
HondaStreet/ SportCA125 Rebel1998
HondaStreet/ SportCA125 Rebel1999
HondaStreet/ SportCA125 Rebel2000
HondaStreet/ SportCA125 Rebel2001
HondaStreet/ SportCA125 Rebel2002
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk1995
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk1996
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk1997
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk1998
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk1999
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk2000
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk2001
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk2002
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk2003
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk2004
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk2005
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk2006
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk2007
HondaStreet/ SportCB250 Nighthawk2008
HondaStreet/ SportCB500 Nighthawk1997
HondaStreet/ SportCB500 Nighthawk1998
HondaStreet/ SportCB500 Nighthawk1999
HondaStreet/ SportCB500 Nighthawk2000
HondaStreet/ SportCB500 Nighthawk2001
HondaStreet/ SportCB500 Nighthawk2002
HondaStreet/ SportCB600F/599/600 Hornet2004
HondaStreet/ SportCB600F/599/600 Hornet2005
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk1995
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk1996
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk1997
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk1998
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk1999
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk2000
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk2001
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk2002
HondaStreet/ SportCB750 Nighthawk2003
HondaStreet/ SportCB900F/919/900 Hornet2002
HondaStreet/ SportCB900F/919/900 Hornet2003
HondaStreet/ SportCB900F/919/900 Hornet2004
HondaStreet/ SportCB900F/919/900 Hornet2005
HondaStreet/ SportCB900F/919/900 Hornet2006
HondaStreet/ SportCB900F/919/900 Hornet2007
HondaStreet/ SportCB10001995
HondaStreet/ SportCB10001996
HondaStreet/ SportCB10001997
HondaStreet/ SportCB10001998
HondaStreet/ SportCB11002010
HondaStreet/ SportCB11002011
HondaStreet/ SportCB11002012
HondaStreet/ SportCB11002013
HondaStreet/ SportCB11002014
HondaStreet/ SportCB11002015
HondaStreet/ SportCB11002017
HondaStreet/ SportCB1100EX (euro)2015
HondaStreet/ SportCB1100EX (euro)2016
HondaStreet/ SportCB1100EX (euro)2017
HondaStreet/ SportCB1100EX (euro)2018
HondaStreet/ SportCB1100EX (euro)2019
HondaStreet/ SportCB1100EX (euro)2020
HondaStreet/ SportCB1100RS (euro)2018
HondaStreet/ SportCB1100RS (euro)2019
HondaStreet/ SportCB1100RS (euro)2020
HondaStreet/ SportCB13002003
HondaStreet/ SportCB13002004
HondaStreet/ SportCBF5002004
HondaStreet/ SportCBF5002005
HondaStreet/ SportCBF5002006
HondaStreet/ SportCBF5002007
HondaStreet/ SportCBF5002008
HondaStreet/ SportCBF5002009
HondaStreet/ SportCG1251997
HondaStreet/ SportCL500 / SCL5002023
HondaStreet/ SportCL500 / SCL5002024
HondaStreet/ SportCL500 / SCL5002025
HondaStreet/ SportCM1251997
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel1996
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel1997
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel1998
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel1999
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2000
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2001
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2002
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2003
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2004
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2005
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2006
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2007
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2008
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2009
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2012
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2013
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2014
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2015
HondaStreet/ SportCMX250 Rebel2016
HondaStreet/ SportCMX300 Rebel2017
HondaStreet/ SportCMX300 Rebel2018
HondaStreet/ SportCMX300 Rebel2019
HondaStreet/ SportCMX300 Rebel2020
HondaStreet/ SportCMX300 Rebel2021
HondaStreet/ SportCMX300 Rebel2022
HondaStreet/ SportCMX300 Rebel2023
HondaStreet/ SportCMX300 Rebel2024
HondaStreet/ SportCMX500 Rebel2017
HondaStreet/ SportCMX500 Rebel2018
HondaStreet/ SportCMX500 Rebel2019
HondaStreet/ SportCMX500 Rebel2020
HondaStreet/ SportCMX500 Rebel (exc. ABS SE)2021
HondaStreet/ SportCMX500 Rebel (exc. ABS SE)2022
HondaStreet/ SportCMX500 Rebel (exc. ABS SE)2023
HondaStreet/ SportCMX500 Rebel (exc. ABS SE)2024
KawasakiAdventure/Dual-SportKLR6501995
KawasakiAdventure/Dual-SportKLR6501996
KawasakiAdventure/Dual-SportKLR6501997
KawasakiAdventure/Dual-SportKLR6501998
KawasakiAdventure/Dual-SportKLR6501999
KawasakiAdventure/Dual-SportKLR6502000
KawasakiAdventure/Dual-SportKLR6502001
KawasakiAdventure/Dual-SportKLR6502002
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator1997
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator1998
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator1999
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2000
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2001
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2002
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2003
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2004
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2005
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2006
KawasakiCruiserBN125/EL125 Eliminator2007
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator1997
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator1998
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator1999
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator2000
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator2001
KawasakiCruiserEL250/252 Eliminator2002
KawasakiCruiserVN750 Vulcan1995
KawasakiCruiserVN750 Vulcan1996
KawasakiCruiserVN750 Vulcan1997
KawasakiCruiserVN750 Vulcan1998
KawasakiCruiserVN750 Vulcan1999
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2000
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2001
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2002
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2003
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2004
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2005
KawasakiCruiserVN750 Vulcan2006
KawasakiStreet/SportER-51997
KawasakiStreet/SportER-51998
KawasakiStreet/SportER-51999
KawasakiStreet/SportER-52000
KawasakiStreet/SportER-52001
KawasakiStreet/SportER-52002
KawasakiStreet/SportER-52003
KawasakiStreet/SportER-52004
KawasakiStreet/SportER-52005
KawasakiStreet/SportER-52006
KawasakiStreet/SportZR-71999
KawasakiStreet/SportZR-72000
KawasakiStreet/SportZR-72001
KawasakiStreet/SportZR-72002
KawasakiStreet/SportZR550 Zephyr1995
KawasakiStreet/SportZR550 Zephyr1996
KawasakiStreet/SportZR550 Zephyr1997
KawasakiStreet/SportZR550 Zephyr1998
KawasakiStreet/SportZR550 Zephyr1999
KawasakiStreet/SportZR750 Zephyr1995
KawasakiStreet/SportZR750 Zephyr1996
KawasakiStreet/SportZR750 Zephyr1997
KawasakiStreet/SportZR750 Zephyr1998
KawasakiStreet/SportZR750 Zephyr1999
KawasakiStreet/SportZR1100 Zephyr1995
KawasakiStreet/SportZR1100 Zephyr1996
KawasakiStreet/SportZR1100 Zephyr1997
KawasakiStreet/SportZRX11001997
KawasakiStreet/SportZRX11001998
KawasakiStreet/SportZRX11001999
KawasakiStreet/SportZRX11002000
KawasakiStreet/SportZRX11002001
KawasakiStreet/SportZRX11002002
KawasakiStreet/SportZRX11002003
KawasakiStreet/SportZRX11002004
KawasakiStreet/SportZRX11002005
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6501995
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6501996
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6501997
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6501998
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6501999
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502000
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502001
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502002
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502003
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502004
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502005
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502006
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502007
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502008
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502009
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502011
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502012
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502013
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502014
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502015
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502016
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502017
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502018
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502019
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502020
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502021
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502022
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502023
SuzukiAdventure/Dual-SportDR6502024
SuzukiCruiserGZ125 Marauder1999
SuzukiCruiserGZ125 Marauder2000
SuzukiCruiserGZ125 Marauder2001
SuzukiCruiserGZ125 Marauder2002
SuzukiCruiserGZ250 Marauder1998
SuzukiCruiserGZ250 Marauder1999
SuzukiCruiserGZ250 Marauder2000
SuzukiCruiserGZ250 Marauder2001
SuzukiCruiserGZ250 Marauder2002
SuzukiCruiserGZ250 Marauder2003
SuzukiCruiserGZ250 Marauder2004
SuzukiCruiserGZ250 Marauder2005
SuzukiCruiserGZ250 Marauder2006
SuzukiCruiserGZ250 Marauder2007
SuzukiCruiserGZ250 Marauder2008
SuzukiCruiserGZ250 Marauder2009
SuzukiCruiserGZ250 Marauder2010
SuzukiCruiserVL125 Intruder1999
SuzukiCruiserVL125 Intruder2000
SuzukiCruiserVL125 Intruder2001
SuzukiCruiserVL125 Intruder2002
SuzukiCruiserVL125 Intruder2003
SuzukiCruiserVL125 Intruder2004
SuzukiCruiserVL125 Intruder2005
SuzukiCruiserVL125 Intruder2006
SuzukiCruiserVL125 Intruder2007
SuzukiCruiserVL125 Intruder2008
SuzukiCruiserVL125 Intruder2009
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2000
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2001
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2002
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2003
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2004
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2005
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2006
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2007
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2008
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2009
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2010
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2011
SuzukiCruiserVL250/250LC Intruder2012
SuzukiCruiserVS600 Intruder1995
SuzukiCruiserVS600 Intruder1996
SuzukiCruiserVS600 Intruder1997
SuzukiCruiserVS600 Intruder1998
SuzukiStreetGN1251995
SuzukiStreetGN1251996
SuzukiStreetGN1251997
SuzukiStreetGS500E1995
SuzukiStreetGS500E1996
SuzukiStreetGS500E1997
SuzukiStreetGS500E1998
SuzukiStreetGS500E1999
SuzukiStreetGS500E2000
SuzukiStreetGS500E2001
SuzukiStreetGS500E2002
SuzukiStreetGSX7501998
SuzukiStreetGSX7501999
SuzukiStreetGSX7502000
SuzukiStreetGSX7502001
SuzukiStreetGSX7502002
SuzukiStreetGSX12001999
SuzukiStreetGSX12002000
SuzukiStreetGSX12002001
SuzukiStreetST250/TU2501997
SuzukiStreetST250/TU2501998
SuzukiStreetST250/TU2501999
SuzukiStreetST250/TU2502000
SuzukiStreetST250/TU2502001
SuzukiStreetST250/TU2502002
SuzukiStreetST250/TU2502003
SuzukiStreetST250/TU2502004
SuzukiStreetST250/TU2502005
SuzukiStreetST250/TU2502006
SuzukiStreetST250/TU2502007
SuzukiStreetST250/TU2502008
SuzukiStreetST250/TU2502009
SuzukiStreetST250/TU2502010
SuzukiStreetST250/TU2502011
SuzukiStreetST250/TU2502012
SuzukiStreetST250/TU2502013
SuzukiStreetST250/TU2502014
SuzukiStreetST250/TU2502015
SuzukiStreetST250/TU2502016
SuzukiStreetST250/TU2502017
SuzukiStreetST250/TU2502018
SuzukiStreetST250/TU2502019
SuzukiStreetVX8001995
SuzukiStreetVX8001996
SuzukiStreetVX8001997
SuzukiStreet/SportGSF400 Bandit1995
SuzukiStreet/SportGSF400 Bandit1996
SuzukiStreet/SportGSF400 Bandit1997
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit1997
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit1998
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit1999
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit2000
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit2001
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit2002
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit1997
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit1998
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit1999
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2000
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2001
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2002
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2003
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2004
SuzukiStreet/SportSV6502003
SuzukiStreet/SportSV6502004
SuzukiStreet/SportSV6502005
SuzukiStreet/SportSV6502006
SuzukiStreet/SportSV6502016
SuzukiStreet/SportSV6502017
SuzukiStreet/SportSV6502018
SuzukiStreet/SportSV6502019
SuzukiStreet/SportSV6502020
SuzukiStreet/SportSV6502021
SuzukiStreet/SportSV6502022
SuzukiStreet/SportSV10002003
SuzukiStreet/SportSV10002004
SuzukiStreet/SportSVF650 Gladius2009
SuzukiStreet/SportSVF650 Gladius2010
SuzukiStreet/SportSVF650 Gladius2011
SuzukiStreet/SportSVF650 Gladius2012
SuzukiStreet/SportSVF650 Gladius2013
SuzukiStreet/SportSVF650 Gladius2014
TriumphCruiserAdventurer 9001996
TriumphCruiserAdventurer 9001997
TriumphCruiserAdventurer 9001998
TriumphCruiserAdventurer 9001999
TriumphCruiserAdventurer 9002000
TriumphCruiserAdventurer 9002001
TriumphCruiserAdventurer 9002002
TriumphCruiserLegend TT1999
TriumphCruiserLegend TT2000
TriumphCruiserLegend TT2001
TriumphCruiserLegend TT2002
TriumphCruiserScrambler2006
TriumphCruiserScrambler2007
TriumphCruiserScrambler2008
TriumphCruiserScrambler2009
TriumphCruiserScrambler2010
TriumphCruiserScrambler2011
TriumphCruiserScrambler2012
TriumphCruiserScrambler2013
TriumphCruiserScrambler2014
TriumphCruiserScrambler2015
TriumphCruiserScrambler2016
TriumphCruiserStreet Twin2016
TriumphCruiserStreet Twin2017
TriumphCruiserStreet Twin2018
TriumphCruiserStreet Twin2019
TriumphCruiserStreet Twin2020
TriumphCruiserThunderbird1995
TriumphCruiserThunderbird1996
TriumphCruiserThunderbird1997
TriumphCruiserThunderbird1998
TriumphCruiserThunderbird1999
TriumphCruiserThunderbird2000
TriumphCruiserThunderbird2001
TriumphCruiserThunderbird2002
TriumphCruiserThunderbird2003
YamahaAdventure/Dual-SportXT600 Ténéré1995
YamahaAdventure/Dual-SportXT600 Ténéré1996
YamahaCruiserXV125 Virago1997
YamahaCruiserXV125 Virago1998
YamahaCruiserXV125 Virago1999
YamahaCruiserXV125 Virago2000
YamahaCruiserXV125 Virago2001
YamahaCruiserXV125 Virago2002
YamahaCruiserXV125 Virago2003
YamahaCruiserXV125 Virago2004
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 661995
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 661996
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 661997
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 661998
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 661999
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662000
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662001
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662002
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662003
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662004
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662005
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662006
YamahaCruiserXV250 Virago/Route 662007
YamahaCruiserXV535 Special Virago1995
YamahaCruiserXV535 Special Virago1996
YamahaCruiserXV535 Special Virago1997
YamahaCruiserXV535 Special Virago1998
YamahaCruiserXV535 Special Virago1999
YamahaCruiserXV535 Special Virago2000
YamahaCruiserXV535 Special Virago2001
YamahaCruiserXV535 Special Virago2002
YamahaCruiserXV535 Special Virago2003
YamahaCruiserXV1000/1100 Virago1995
YamahaCruiserXV1000/1100 Virago1996
YamahaCruiserXV1000/1100 Virago1997
YamahaCruiserXV1000/1100 Virago1998
YamahaCruiserXV1000/1100 Virago1999
YamahaCruiserXV1100 Special Virago1996
YamahaCruiserXV1100 Special Virago1997
YamahaCruiserXVS125 Drag Star2000
YamahaCruiserXVS125 Drag Star2001
YamahaCruiserXVS125 Drag Star2002
YamahaCruiserXVS250 Drag Star2001
YamahaCruiserXVS250 Drag Star2002
YamahaStreet/SportFZX750 Fazer1995
YamahaStreet/SportSCR9502017
YamahaStreet/SportSR1251999
YamahaStreet/SportSR1252000
YamahaStreet/SportSR1252001
YamahaStreet/SportSR1252002
YamahaStreet/SportSR1252003
YamahaStreet/SportSR5001995
YamahaStreet/SportSR5001996
YamahaStreet/SportSR5001997
YamahaStreet/SportSR5001998
YamahaStreet/SportSR5001999
YamahaStreet/SportXJ600N1997
YamahaStreet/SportXJ600N1998
YamahaStreet/SportXJ600N1999
YamahaStreet/SportXJ600N2000
YamahaStreet/SportXJ600N2001
YamahaStreet/SportXJ600N2002
YamahaStreet/SportXJR12001997
YamahaStreet/SportXJR12001998
YamahaStreet/SportXJR12001999
YamahaStreet/SportXJR13002000
YamahaStreet/SportXJR13002001
YamahaStreet/SportXJR13002002
YamahaStreet/SportXJR13002003
YamahaStreet/SportXJR13002004
YamahaStreet/SportXJR13002005
YamahaStreet/SportXJR13002006
YamahaStreet/SportXJR13002007
YamahaStreet/SportXJR13002008
YamahaStreet/SportXJR13002009
YamahaStreet/SportXJR13002010
YamahaStreet/SportXJR13002011
YamahaStreet/SportXJR13002012
YamahaStreet/SportXJR13002013
Wybierz swoją walutę / select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro