Logo MotoMoto
0
Zestawy naprawcze zacisku hamulcowego
Akcesoria i części motocyklowe  /  Eksploatacja  /  Układ hamulcowy  /  Zestawy naprawcze zacisku hamulcowego  /  Zestaw naprawczy zacisku hamulca tył do Honda CTX1300 14, ST1300 03-18
[yith_wcwl_add_to_wishlist]
Share

Zestaw naprawczy zacisku hamulca tył do Honda CTX1300 14, ST1300 03-18

All Balls All Balls
Sztuka
SKU: AB18-3231

25,14 € brutto

Poprzednia najniższa cena: 25,14 €.

Na stanie

Produkt dostępny na stanie (1 – 2 dni) Więcej informacji

Zestaw naprawczy zacisku hamulca tył pasuje do: Honda CTX1300 14, ST1300 03-18

Masz pytania? Nie jesteś pewien, czy dana część będzie pasować? Zachęcamy do kontaktu - doradzimy i pomożemy w wyborze.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: IMPORTER: Inter Cars S.A. ul. Swobodnia 35, 05-180 Swobodnia Poland [email protected] PRODUCENT: All Balls Racing, Inc Inc., 668 Gravel Pike, Suite 100 , PA 18041 East Greenville USA [email protected]

Modele, do których pasuje ten produkt:

MarkaTypModelRocznik
HondaTouring/Sport-TouringST13002003
HondaTouring/Sport-TouringST13002004
HondaTouring/Sport-TouringST13002005
HondaTouring/Sport-TouringST13002006
HondaTouring/Sport-TouringST13002007
HondaTouring/Sport-TouringST13002008
HondaTouring/Sport-TouringST13002009
HondaTouring/Sport-TouringST13002010
HondaTouring/Sport-TouringST13002011
HondaTouring/Sport-TouringST13002012
Wybierz swoją walutę / select your currency
EUR Euro