Logo MotoMoto
0
Owiewki / Batwingi / Czachy
Akcesoria i części motocyklowe  /  Akcesoria  /  Szyby / owiewki  /  Owiewki / Batwingi / Czachy  /  Owiewki / Batwingi / Czachy  /  Owiewka Flyscreen N2544-002 – National Cycle
[yith_wcwl_add_to_wishlist]
Share

Owiewka Flyscreen N2544-002 – National Cycle

National Cycle National Cycle
Sztuka
SKU: N2544-002

540,00 zł brutto

Poprzednia najniższa cena: 540,00 zł.

Na stanie

Produkt dostępny na stanie (1 – 2 dni) Więcej informacji

Owiewka Flyscreen®  N2544-002

Producent – NATIONAL CYCLE

– wykonana z akrylu wzmacnianego
– idealnie dopasowana do motocykla
– czarne wykończenia (mocowanie i okucie)
– możliwość regulacji pochylenia
– głównie polecana do motocykli typu Power Cruiser
– montowana do lag

Wysokiej jakości system mocowania widelca Linking Arm ze śrubami z łbem stożkowym zapewnia dopasowanie do prawie każdego motocykla z otwartym przednim widelcem.

DANE PRODUKTU:

Wysokość : 21,6 cm (08,50 in)
mierzona jest od środka dolnej krawędzi do środka górnej krawędzi szyby

Szerokość : 23,5 cm (09,25 in)
mierzona jest od tyłu szyby w jej najszerszym miejscu

Kolor: Mocno dymiony, 95% zaciemnienia

Grubość: 3mm

Masz pytania? Nie jesteś pewien, czy dana część będzie pasować? Zachęcamy do kontaktu - doradzimy i pomożemy w wyborze.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: Polkom Wojciech Hause ul. Poznańska 281, 05-850 Ołtarzew Polska [email protected] www.motomoto.pl

Modele, do których pasuje ten produkt:

MarkaTypModelRocznik
HondaStreet/ SportNT650/NVT650 Hawk1995
HondaStreet/ SportNT650/NVT650 Hawk1996
HondaStreet/ SportNT650/NVT650 Hawk1997
KawasakiStreet/SportW6501999
KawasakiStreet/SportW6502000
KawasakiStreet/SportW6502001
KawasakiStreet/SportW6502002
KawasakiStreet/SportW6502003
KawasakiStreet/SportW6502004
KawasakiStreet/SportW6502005
KawasakiStreet/SportW6502006
KawasakiStreet/SportW6502007
KawasakiStreet/SportW6502008
KawasakiStreet/SportW8002011
KawasakiStreet/SportW8002012
KawasakiStreet/SportW8002013
KawasakiStreet/SportZ900RS2018
KawasakiStreet/SportZ900RS (exc. Cafe)2019
KawasakiStreet/SportZ900RS (exc. Cafe)2020
KawasakiStreet/SportZ900RS (exc. Cafe)2021
KawasakiStreet/SportZ900RS (exc. Cafe)2022
KawasakiStreet/SportZ900RS (exc. Cafe)2023
KawasakiStreet/SportZ900RS (exc. Cafe)2024
SuzukiCruiserVL125 Intruder1999
SuzukiCruiserVL125 Intruder2000
SuzukiCruiserVL125 Intruder2001
SuzukiCruiserVL125 Intruder2002
SuzukiCruiserVL125 Intruder2003
SuzukiCruiserVL125 Intruder2004
SuzukiCruiserVL125 Intruder2005
SuzukiCruiserVL125 Intruder2006
SuzukiCruiserVL125 Intruder2007
SuzukiCruiserVL125 Intruder2008
SuzukiCruiserVL125 Intruder2009
SuzukiStreetGS500E1995
SuzukiStreetGS500E1996
SuzukiStreetGS500E1997
SuzukiStreetGS500E1998
SuzukiStreetGS500E1999
SuzukiStreetGS500E2000
SuzukiStreetGS500E2001
SuzukiStreetGS500E2002
SuzukiStreetGSX7501998
SuzukiStreetGSX7501999
SuzukiStreetGSX7502000
SuzukiStreetGSX7502001
SuzukiStreetGSX7502002
SuzukiStreetGSX12001999
SuzukiStreetGSX12002000
SuzukiStreetGSX12002001
SuzukiStreetVX8001995
SuzukiStreetVX8001996
SuzukiStreetVX8001997
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit1997
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit1998
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit1999
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit2000
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit2001
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit2002
SuzukiStreet/SportGSF600N Bandit2003
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit1997
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit1998
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit1999
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2000
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2001
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2002
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2003
SuzukiStreet/SportGSF1200N Bandit2004
SuzukiStreet/SportSV6501999
SuzukiStreet/SportSV6502000
SuzukiStreet/SportSV6502001
SuzukiStreet/SportSV6502002
SuzukiStreet/SportSV6502003
SuzukiStreet/SportSV6502004
SuzukiStreet/SportSV6502005
SuzukiStreet/SportSV6502006
SuzukiStreet/SportSV10002003
SuzukiStreet/SportSV10002004
TriumphCruiserBonneville T1002001
TriumphCruiserBonneville T1002002
TriumphCruiserBonneville T1002003
TriumphCruiserBonneville T1002004
TriumphCruiserBonneville T1002005
TriumphCruiserBonneville T1002006
TriumphCruiserBonneville T1002007
TriumphCruiserBonneville T1002008
TriumphCruiserBonneville T1002009
TriumphCruiserBonneville T1002010
TriumphCruiserBonneville T1002011
TriumphCruiserBonneville T1002012
TriumphCruiserBonneville T1002013
TriumphCruiserBonneville T1002014
TriumphCruiserBonneville T1002015
TriumphCruiserBonneville T1202016
TriumphCruiserBonneville T1202017
TriumphCruiserBonneville T1202018
TriumphCruiserBonneville T1202019
TriumphCruiserBonneville T1202020
TriumphCruiserScrambler2007
TriumphCruiserScrambler2008
TriumphCruiserScrambler2009
TriumphCruiserScrambler2010
TriumphCruiserScrambler2011
TriumphCruiserScrambler2012
TriumphCruiserScrambler2013
TriumphCruiserScrambler2014
TriumphCruiserScrambler2015
TriumphCruiserThruxton2004
TriumphCruiserThruxton2005
TriumphCruiserThruxton2006
TriumphCruiserThruxton2007
TriumphCruiserThruxton2008
TriumphCruiserThruxton2009
TriumphCruiserThruxton2010
TriumphCruiserThruxton2011
TriumphCruiserThruxton2012
TriumphCruiserThruxton2013
TriumphCruiserThunderbird1995
TriumphCruiserThunderbird1996
TriumphCruiserThunderbird1997
TriumphCruiserThunderbird1998
TriumphCruiserThunderbird1999
TriumphCruiserThunderbird2000
TriumphCruiserThunderbird2001
TriumphCruiserThunderbird2002
TriumphCruiserThunderbird2003
YamahaStreet/SportXJR12001995
YamahaStreet/SportXJR12001996
YamahaStreet/SportXJR12001997
YamahaStreet/SportXJR12001998
YamahaStreet/SportXJR12001999
YamahaStreet/SportXJR13002000
YamahaStreet/SportXJR13002001
YamahaStreet/SportXJR13002002
YamahaStreet/SportXJR13002003
YamahaStreet/SportXJR13002004
YamahaStreet/SportXJR13002005
YamahaStreet/SportXJR13002006
YamahaStreet/SportXJR13002007
YamahaStreet/SportXJR13002008
YamahaStreet/SportXJR13002009
YamahaStreet/SportXJR13002010
YamahaStreet/SportXJR13002011
YamahaStreet/SportXJR13002012
YamahaStreet/SportXJR13002013
Wybierz swoją walutę / select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro